WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL – MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU – 04.02.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıWHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL eleman ilanı MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU ilanı Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya-Türkler Bölgesinde bulunan 5 Yıldızlı White City Resort Otelimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır. ARANILAN NİTELİKLER * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun * İleri düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce dil bilgisine sahip (2. Dil olarak Almanca ve Rusça tercih sebebidir.) * Bölgede en az 5 yıl deneyime sahip * İletişim ve temsil yeteneği güçlü, problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı ve proaktif yaklaşımı benimseyen, * Departmanlarla koordineli bir şekilde çalışabilen, * Misafir geri bildirimleri ve ilgili raporlama süreçlerine hakim, * Dış görünüşüne, kişisel bakımına ve diksiyonuna özen gösteren * Misafir memnuniyetini sağlamak üzere uygulamalar üreten ve ekibini doğru yönlendirebilecek olan * Alanya’da ikamet eden * Kadın adaylar Lojmanımız ve Alanya-Avsallar-Konaklı mevkilerine servisimiz mevcuttur İlgilenen adaylar career@whitecityresort.com adresine CV’nizi iletebilirsiniz.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani