THE LUMOS DELUXE OTEL – MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI – 01.02.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıTHE LUMOS DELUXE OTEL eleman ilanı MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI ilanı Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
THE LUMOS DELUXE OTEL
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya/Kargıcak bölgesinde bulunan THE LUMOS DELUXE 5* Otelimiz için Kadın Misafir İlişkileri Görevlisi ihtiyacımız bulunmaktadır. * Rusça, İngilizce, Almanca, Türkçe dillerinden ikisini iyi derecede bilen *Tercihen asgari MYO-Üniversite mezunu,25-35 yaş aralığında/TC. vatandaşı olan, * Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, * Etkin iletişim becerisine sahip, * Misafir odaklı hizmet memnuniyetini koruma ve sürdürme konusunda görev almaya istekli, * Kişisel ve kurumsal gelişime ve yeniliğe açık, * Prezantabl ve temsil yeteneği güçlü, * Takım çalışmasına yatkın, * Uzun soluklu ve sürekli iş tecrübesi edinmek isteyen, İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı özgeçmişlerini e-mail adresine göndermelerini rica ederiz. Lojman ve servis imkanımız bulunmaktadır.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani