SİDE ALTINKUM HOTEL – MUHASEBE ELEMANI – 01.03.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıSİDE ALTINKUM HOTEL eleman ilanı MUHASEBE ELEMANI ilanı Buradaki .MUHASEBE ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SİDE ALTINKUM HOTEL
Pozisyon :
MUHASEBE ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Side’de bulunan Alman misafir ağırlıklı tesisimiz için Asyasoft programına hakim Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Raporlama ve analiz becerisi yüksek, E-Fatura-E-Arşiv Fatura ve E-Defter konusunda deneyimli, Seri ve pratik çözümler üreten, Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Denetim – vergi uygulamaları konusunda bilgi sahibi, SGK, Personel Özlük Dosyası, Beyannameler ve Genel Muhasebeye hakim, adayların resimli özgeçmişlerini muhasebe@sidealtinkumhotels.com e-mail adresimize göndermeleri rica olunur. AYDINLATMA METNİ: İş ilanına yapacağınız başvurularda ileteceğiniz verileri açık rızanız doğrultusunda pozisyona uygun adayın belirlenmesi amacıyla işlemekteyiz. Aday değerlendirme süreçlerinde yalnızca muhasebe@sidealtinkumhotels.com adresine gönderilen ALTINKUM HOTEL İş başvuru formu dikkate alınır. İhtiyaç dışı bilgi paylaşımından ve harici kanallardan paylaşılan bilgilerden dolayı ALTINKUM HOTEL sorumluluğu bulunmadığını ve kişisel verileriniz üzerinde 6698 sayılı Kanun’un 11. Maddesinde yer alan haklarınızı her zaman işletebileceğimizi hatırlatırız.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani