ONKEL HOTEL BELDİBİ RESORT – ÖNBÜRO MÜDÜRÜ – 01.03.2022 – KEMER İŞ İLANI

KEMER iş ilanınıONKEL HOTEL BELDİBİ RESORT eleman ilanı ÖNBÜRO MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .ÖNBÜRO MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ONKEL HOTEL BELDİBİ RESORT
Pozisyon :
ÖNBÜRO MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Kemer Beldibi bölgesinde bulunan 4 yıldızlı 137 oda kapasiteli otelimizde görevlendirilmek üzere ÖNBÜRO MÜDÜRÜ aranmaktadır. * Ön büro Müdürü olarak en az 3 yıl görev almış, * Elektra programını iyi derecede kullanabilen, * MS Office programları (Excel, Word, Powerpoint) kullanabilen, * Oda satışı, rezervasyon, kasa takibi, fatura kesim vb. işlemlerin takibini yapacak misafir ilişkileri konusunda tecrübeli, * Misafir memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılması ve yüksek hizmet kalitesinin devamlılığı konularında sorumluluk alacak, * Ön büro işlemlerini ve personeli yönetmek, yönlendirme becerisine sahip, * Sorumluluk sahibi, * Satış ve pazarlama departmanı ile koordineli çalışacak, * Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, öz güveni yüksek, prezantabl * Çözüm odaklı çalışan, * Dış görünüşüne özen gösteren, temsil yönü kuvvetli, * Satış ve pazarlama departmanı ile koordineli çalışacak, * Sorumluluk alabilen, ikna kabiliyeti yüksek Önbüro Müdürü takım arkadaşı aramaktayız. başvuruların account@onkelresort.com mail adresine yapılmasını rica ederiz.

#kemermodhotel #kemerisilanı #kemerelemanilanı #isilanı #elemanilanı #kemer #isara , #ANTALYA / KEMERisilani, #KEMERisilani