ONKEL HOTEL BELDİBİ RESORT – AŞÇIBAŞI – 01.03.2022 – KEMER İŞ İLANI

KEMER iş ilanınıONKEL HOTEL BELDİBİ RESORT eleman ilanı AŞÇIBAŞI ilanı Buradaki .AŞÇIBAŞI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ONKEL HOTEL BELDİBİ RESORT
Pozisyon :
AŞÇIBAŞI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Kemer Beldibi bölgesinde bulunan 4 yıldızlı 137 oda kapasiteli otelimizde görevlendirilmek üzere AŞÇIBAŞI aranmaktadır. * Tercihen üniversitelerin Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun veya Mesleki yeterlilik ya da Ustalık belgesine sahip, * Benzer pozisyonda en az 3 sene tecrübeli * Hijyen ve gıda güvenliği yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli * Sunum becerisi yüksek, * Dünya Mutfakları ve sunumları hakkında bilgi sahibi * Personel yönetimi konusunda disiplinli ve adil * Vardiya sistemi içerisinde yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, * Servis departmanı ile uyumlu çalışan ve destek veren, İlgilenen adayların account@onkelresort.com adresine özgeçmişlerini göndermelerini rica ederiz.

#kemermodhotel #kemerisilanı #kemerelemanilanı #isilanı #elemanilanı #kemer #isara , #ANTALYA / KEMERisilani, #KEMERisilani