MİRAMARE OTELLERİ-ZAFER TURİZM OTELCİLİK VE İNŞ.A.Ş – MINICLUB ELEMANI – 16.04.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıMİRAMARE OTELLERİ-ZAFER TURİZM OTELCİLİK VE İNŞ.A.Ş eleman ilanı MINICLUB ELEMANI ilanı Buradaki .MINICLUB ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
MİRAMARE OTELLERİ-ZAFER TURİZM OTELCİLİK VE İNŞ.A.Ş
Pozisyon :
MINICLUB ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI lıca/ Kumköy / Manavgat / Antalya adresinde bulunan Miramare Otellerin de görevlendirilmek üzere Çocuk Klubü Animatörü arayışımız bulunmaktadır. – Almanca- İngilizce – Rusca – dillerinden en az 1 tanesini konuşabilen (tercihen Almanca), – Pedagoji eğitimi almış (tercihen), – Çocuklar ile kolay iletişim kurabilen, güler yüzlü, – Dış görünümüne özen gösteren, – Hareketli, dinamik bir ortama ayak uydurabilecek, – Farklı milletlerden oluşan bir ekip içinde takım ruhu ile hareket edebilecek, – Kişisel ve mesleki gelişime açık, – Esnek çalışma saatlerine adapte olabilecek, – Misafir merkezli ve pozitif düşünebilen çalışma arkadaşları aramaktayız. *ÇALIŞAN ADAYLARI ÖNEMLİ ÖN BİLGİLENDİRME* *Lütfen iletmiş olduğunuz özgeçmişinizde özel nitelikli kişisel verilerin (ırkınız, etnik kökeniniz, siyasi düşünceniz, felsefi inancınız, din, mezhep veya diğer inançlarınız, kılık ve kıyafetiniz, dernek, vakıf ya da sendika üyelikleriniz, sağlığınız, cinsel hayatınız, ceza mahkûmiyetinize ve hakkınızdaki güvenlik tedbirlerine ilişkin bilgiler) yer almadığından emin olunuz. İşlenmesini tercih etmediğiniz kişisel verileri, özgeçmişinizde bulundurmamanızı ve bu verileri içerir dosya yüklememenizi rica ederiz. **İş başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, sağlık durumunuza ve adli sicil kaydınıza ilişkin bilgi ve belge talep edilecektir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani