MİRAMARE OTELLERİ-ZAFER TURİZM OTELCİLİK VE İNŞ.A.Ş – BARMEN – 01.03.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıMİRAMARE OTELLERİ-ZAFER TURİZM OTELCİLİK VE İNŞ.A.Ş eleman ilanı BARMEN ilanı Buradaki .BARMEN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
MİRAMARE OTELLERİ-ZAFER TURİZM OTELCİLİK VE İNŞ.A.Ş
Pozisyon :
BARMEN
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya-Manavgat-Kumköy mevkiinde bulunan Miramare Otellerin de çalıştırılmak üzere BARMEN aranmaktadır. -Konusun da en az 2 yıl iş tecrübesine sahip olmak, – İngilizce, Rusca yada Almanca dillerinden az az birini akıcı olarak konuşmak, -Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ve Takım çalışmasına yatkın, -Tercihen turizm lisesi ya da yüksek okul mezunu Takım Arkadaşı arıyoruz. İlgilenen arkadaşlar resimli öz geçmişlerini mail yoluyla iletebilir ya da şahsen müracaat edebilir. *Mail atarken konu kısmına hangi pozisyona başvuru yaptığınızı lütfen ekleyiniz. *ÇALIŞAN ADAYLARI ÖNEMLİ ÖN BİLGİLENDİRME* *Lütfen iletmiş olduğunuz özgeçmişinizde özel nitelikli kişisel verilerin (ırkınız, etnik kökeniniz, siyasi düşünceniz, felsefi inancınız, din, mezhep veya diğer inançlarınız, kılık ve kıyafetiniz, dernek, vakıf ya da sendika üyelikleriniz, sağlığınız, cinsel hayatınız, ceza mahkûmiyetinize ve hakkınızdaki güvenlik tedbirlerine ilişkin bilgiler) yer almadığından emin olunuz. İşlenmesini tercih etmediğiniz kişisel verileri, özgeçmişinizde bulundurmamanızı ve bu verileri içerir dosya yüklememenizi rica ederiz. **İş başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, sağlık durumunuza ve adli sicil kaydınıza ilişkin bilgi ve belge talep edilecektir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani