MİRAGE PARK RESORT OTEL – MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU – 18.04.2022 – KEMER İŞ İLANI

KEMER iş ilanınıMİRAGE PARK RESORT OTEL eleman ilanı MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU ilanı Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
MİRAGE PARK RESORT OTEL
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Kemer Göynük bölgesinde faaliyet gösteren Mirage Park Resort Hotel ‘ de görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlerde Misafir İlişkileri Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır; Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümlerinden Mezun, Misafir İlişkileri Departmanında yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce (tercihen ek olarak Rusça veya Almanca dillerinden birini bilen), Tüm organizasyonlarda ekibini yönlendirip, organize edebilecek, 5 yıldızlı otel tecrübesi olan, Ms Office uygulamaları etkin kullanabilen, istatistik ve raporlama becerileri gelişmiş. Etkin liderlik, iletişim, koordinasyon ve takip özelliklerine sahip, Kişisel motivasyonu yüksek, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

#kemermodhotel #kemerisilanı #kemerelemanilanı #isilanı #elemanilanı #kemer #isara , #ANTALYA / KEMERisilani, #KEMERisilani