MİRAGE PARK RESORT OTEL – İNSAN KAYNAKLARI ŞEFİ – 05.02.2022 – KEMER İŞ İLANI

KEMER iş ilanınıMİRAGE PARK RESORT OTEL eleman ilanı İNSAN KAYNAKLARI ŞEFİ ilanı Buradaki .İNSAN KAYNAKLARI ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
MİRAGE PARK RESORT OTEL
Pozisyon :
İNSAN KAYNAKLARI ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
ANTALYA / KEMER / GÖYNÜK Bölgesinde yer alan 5 yıldızlı otelimizde 12 ay çalıştırılmak üzere deneyimli İnsan Kaynakları Şefi arayışımız bulunmaktadır. – En az 4 yıl 5 yıldızlı otel tecrübesi olan, – 25 – 33 yaş arası – 4857 sayılı İş Kanunu ve çalışma mevzuatına hâkim, personel özlük işlemleri, bordro ve tahakkuk konusunda bilgi sahibi, -İşveren teşvik, Eğitim ve idari işler konularına hakim, – Personel işe giriş ve çıkışla ilgili tüm süreçlerin yürütülmesi, – Personel Özlük Dosyalarının hazırlanması ve güncellenmesi, – Günlük PDKS yoklamasının hazırlanması süreçlerini yürütebilecek, -Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, -Genel dış görünüş tavır ve davranışlarıyla şirketi temsil edebilen, – Problemler karşısında çözüm üretebilen – Erkek adaylar için askerliğini yapmış İlgilenen adayların fotoğraflı özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur. Ön değerlendirme CV üzerinden yapılacak olup uygun görülen adaylar görüşmeye davet edilecektir.

#kemermodhotel #kemerisilanı #kemerelemanilanı #isilanı #elemanilanı #kemer #isara , #ANTALYA / KEMERisilani, #KEMERisilani