MIAROSA KEMER BEACH – MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU – 18.04.2022 – KEMER İŞ İLANI

KEMER iş ilanınıMIAROSA KEMER BEACH eleman ilanı MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU ilanı Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
MIAROSA KEMER BEACH
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Turizm sektöründe faaliyet gösteren Miarosa Hotels grubumuza ait GHAZAL RESORT GÖYNÜK için, Misafir İlişkileri Departmanında “GUEST RELATIONS SUPERVISOR ” pozisyonu ile çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. Misafirlerin otele giriş yaptığı andan itibaren karşılayıp, istek ve taleplerinin hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak, Misafir çıkışlarında mümkün olduğunca misafirler ile birebir görüşerek misafirin tatilinden memnun kalıp kalmadığını öğrenmek, misafir, tatili esnasında bir sorun yaşadıysa da misafiri memnun bir şekilde uğurlamak, Sorumlu olduğu departmanla ilgili tüm prosedür, iş talimatlarını ve işleyiş yöntemlerini oluşturmak ve güncel olmasını sağlamak, Oteldeki aktiviteler, açılış ve kapanış saatleri, genel üniteler v.s gibi konularda misafire tam ve doğru bilgi vermek, Günlük raporlardan misafir ile ilgili bilgileri incelemek ve doğum günü, balayı gibi özel günleri olan misafirler için gerekli aksiyonları almak. Otelimizde bulunan A’La Carte restoranların rezervasyon ve iş takibini sağlamak , Sedna otel otomasyonu tercih sebebidir. Tercihen iyi seviyede Rusça yada İngilizce dillerine hakim, Dış görünümüne önem veren , İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına inanan, İlgili adayların ilanda yer alan e-posta adresine fotoğraflı cv bilgilerini göndermelerini rica ederiz.

#kemermodhotel #kemerisilanı #kemerelemanilanı #isilanı #elemanilanı #kemer #isara , #ANTALYA / KEMERisilani, #KEMERisilani