MARY PALACE RESORT SPA HOTEL – BARMEN – 04.03.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıMARY PALACE RESORT SPA HOTEL eleman ilanı BARMEN ilanı Buradaki .BARMEN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
MARY PALACE RESORT SPA HOTEL
Pozisyon :
BARMEN
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Çolaklı turizm merkezinde bulunan 5* otel işletmemizde görevlendirilmek üzere BARMEN arayışımız bulunmaktadır. * Benzer pozisyonda en az iki yıl, beş yıldızlı otellerde deneyimi olan * İçecek kalite standartları hakkında bilgi sahibi olan ve güncel içecek gelişmelerini takip eden * İyi derecede Almanca mesleki düzeyde İngilizce veya Rusça dil bilgisine sahip * Ekip çalışmasına uyumlu * Dış görünümüne özen gösteren, genç, dinamik, proaktif * Takım çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna yatkın * İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü * Misafir memnuniyeti odaklı * Mesleki ve kişisel gelişime açık Barmen arayışımız bulunmaktadır. * İlgilenen adayların aşağıda belirtilen e-mail adresine resimli özgeçmişleri ile başvurmaları önemle rica olunur. MAİL ADRESİ: personel@marypalacehotel.com Lojman imkanımız mevcuttur,Sarılar,Çolaklı servisimiz bulunmaktadır.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani