LYRA GROUP HOTELS – KALİTE MÜDÜRÜ – 01.02.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıLYRA GROUP HOTELS eleman ilanı KALİTE MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .KALİTE MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LYRA GROUP HOTELS
Pozisyon :
KALİTE MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Manavgat Kızılağaç bölgesinde Lyra Group Otels bünyesinde bulunan Lyra Resort Spa adlı işletmemizde görevlendirilmek üzere Kalite Müdürü aramaktayız. * Tercihen benzer pozisyonda 5 yıldızlı otelde en az 3 yıl deneyime sahip olan, * Tercihen üniversite mezunu, * En az bir yabancı dili çok iyi derecede bilen, * ISO 9001,ISO 14001,ISO 22000,ISO 18001 ve ISO 10002,Standartlarını bilen ve yönetebilen, * Kalite ,Çevre ve Gıda Güvenliği sistemlerinin kurulmasını sağlayan, takip eden ve sürecin işleyişi için gerekli denetimleri yapabilen, * Etkili iletişim, analitik düşünme, empati yapabilme, sonuç odaklı çalışma becerilerine sahip olan, * Şirketin belirlenen Misyon ,vizyon ve kalite politikalarını çalışanlara benimsenmesini sağlayabilecek, iş ilanına yapacağınız başvurularda ileteceğiniz verileri açık rızanız doğrultusunda pozisyona uygun adayın belirlenmesi amacıyla işlemekteyiz. Aday değerlendirme süreçlerinde yalnızca devran.sivas@lyrahotel.com adresine gönderilen Lyra/Heaven İş Başvuru Formu dikkate alınır. İhtiyaç dışı bilgi paylaşımından ve harici kanallardan paylaşılan bilgilerden dolayı Lyra/Heaven’ın sorumluluğu bulunmadığını ve kişisel verileriniz üzerinde 6698 Sayılı Kanun’un 11. maddesinde yer alan haklarınızı her zaman işletebileceğinizi hatırlatırız. , Ilgilenen adaylarin Cv’lerini ekte ki mail adresine göndermelerini önemle rica ederiz. Görüsmeler Cv’ler üzerinden degerlendirmeye alinacaktir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani