JUSTİANO HOTELS – BARMAID – 18.04.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıJUSTİANO HOTELS eleman ilanı BARMAID ilanı Buradaki .BARMAID iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
JUSTİANO HOTELS
Pozisyon :
BARMAID
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Okurcalar bölgesinde bulunan 12 ay hizmet veren Justiniano Resort Otelimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘Barmaid’ ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Beş yıldızlı otellerde eş pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İngilizce, Rusça ve/veya Almanca dillerini mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen Misafir memnuniyeti odaklı İnsan ilişkilerinde başarılı Sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü ,kişisel bakımına özen gösteren, Manavgat ve Alanya’ya servis imkanımız mevcuttur. Konaklama ihtiyacı olanlar için Lojman imkanı bulunmaktadır. Ilgilenen adayların ik@justinianohotels.com e-mail adresine fotograflı özgeçmislerini göndermelerini veya şahsen başvuru yapmalarını rica ederiz.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani