HOTEL TERRACE ELITE RESORT – GECE MÜDÜRÜ – 01.03.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıHOTEL TERRACE ELITE RESORT eleman ilanı GECE MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .GECE MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
HOTEL TERRACE ELITE RESORT
Pozisyon :
GECE MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Turizm sektöründeki 30 yıllık deneyimi, yenilikçi ve lider kimliği ile bilinen Terrace Hotels , bünyesinde yer alan HOTEL TERRACE ELITE RESORT işletmesinde ” Gece Müdürü ” olarak görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşı arıyoruz. – Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümünden mezun, – İleri seviyede ALMANCA ve İNGİLİZCE dil bilgisine sahip , – En az 5 yıllık Gece Müdürü deneyimine sahip, – Operasyon departmanlarına hakim, – Misafir Memnuniyeti odaklı çalışan, – İletişim becerisine sahip, – Diksiyonu düzgün ve prezentabl, – Koordinasyon ve delegasyon becerisi olan, Gece Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Başvuruların resimli özgeçmişler aracılığı ile personel@hotelterrace.com mail adresine yapılmasını rica ederiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani