Gizli Profil – MASÖZ – 05.02.2022 – BELEK İŞ İLANI

BELEK iş ilanınıGizli Profil eleman ilanı MASÖZ ilanı Buradaki .MASÖZ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Gizli Profil
Pozisyon :
MASÖZ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Akdeniz, Ege, Marmara ve Karadeniz Bölgesinde bulunan bir kısmı 12 ay hizmet veren diğer kısmı sezonluk olarak çalışan beş yıldızlı otel Spa merkezlerimiz için profesyonel çalışma arkadaşları arıyoruz. * Spa Yöneticisi (Bayan) * Spa Resepsiyonist (Bayan) * İç ve Dış Info * Estetisyen * Masöz Aranan ortak nitelikler: * Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da oturma iznine sahip yabancı uyruklu, * İngilizce Almanca ve Rusça dillerinden en az birini çok iyi seviyede bilen, * Seyahat engeli olmayan, * Tercihen Üniversite mezunu ya da alanında Mesleki Sertifika sahibi, * Prezantabl adayların başvurularını rica ediyoruz. Firmamızda; maaş + prim, SGK, lojman ve servis gibi tüm sosyal haklar mevcuttur. Cv ile başvuru adresi: sezon2022spa@gmail.com WhatsApp ile başvuru numarası: +905428494332 (Lütfen aramayınız, sadece WhatsApp üzerinden iletişim kurunuz)

#belekmodhotel #belekisilanı #belekelemanilanı #isilanı #elemanilanı #belek #isara , #ANTALYA / BELEKisilani, #BELEKisilani