DIAMOND DELUXE OTEL – RESTAURANT CAPTAIN – 16.04.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıDIAMOND DELUXE OTEL eleman ilanı RESTAURANT CAPTAIN ilanı Buradaki .RESTAURANT CAPTAIN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
DIAMOND DELUXE OTEL
Pozisyon :
RESTAURANT CAPTAIN
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Turizm sektöründe gündoğdu bölgesinde faaliyet gösteren Diamond De Luxe isimli 5 yıldızlı otelimizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen pozisyonda çalışma arkadaşları arıyoruz . Restorant Kaptanı; 1.Tercihen ilgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli. 2.Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ve güler yüzlü hizmeti ilke olarak benimsemiş. 3.İletişim kurma konusunda güçlü. 4.Mesleği ve görev tanımı konusunda hassas takım arkadaşları arıyoruz. İlgilenenlerin aşağıdaki iletişim numarası ve mail adresine cv göndermeleri yada şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Tl. 0535 957 22 57 deluxe.fb@thediamondhotels.com’ Bilgilerinizin gizli tutulması hususu şirketimiz sorumluluğunda olup, KVKK ve Şirket politikası gereği bu hususa özen göstermekteyiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani