BLUE MARLİN DELUXE-SPA RESORT – RESEPSİYONİST – 16.04.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıBLUE MARLİN DELUXE-SPA RESORT eleman ilanı RESEPSİYONİST ilanı Buradaki .RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
BLUE MARLİN DELUXE-SPA RESORT
Pozisyon :
RESEPSİYONİST
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Blue Marlin Deluxe – Spa & Resort otelimizde Önbüro Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ” Resepsiyonist ” arayışımız bulunmaktadır. * Tercihen 5 yıldızlı zincir otellerde bu pozisyonda görev almış, * Tercihen Ön Lisans Turizm – Otelcilik, Seyahat İşletmeciliği gibi ilgili bölümlerden mezun, * Benzer pozisyonda En az 2 yıl tecrübeli, * Tercihen Rmos otelcilik programını kullanabilen, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Erkek adaylar için, askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da tecilli, * MS Office programlarını etkin kullanabilen, * İyi derecede Almanca, İngilizce ve/veya Rusça bilen, * İş takibi yapabilen ve ikna kabiliyeti yüksek olan, * Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, İletişim becerisi ve kişisel motivasyonu yüksek, * Analitik düşünme becerisine sahip olan, * İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek olan, bay/bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Başvuracak adayların; serdar.kivanc@bluemarlindeluxe.com bahar.cirik@bluemarlindeluxe.com adresine özgeçmişinizi mail ile iletebilirsiniz. Sadece randevu verilen adaylarımızla görüşme yapılacaktır.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani