BLUE MARLİN DELUXE-SPA RESORT – KASİYER – 18.04.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıBLUE MARLİN DELUXE-SPA RESORT eleman ilanı KASİYER ilanı Buradaki .KASİYER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
BLUE MARLİN DELUXE-SPA RESORT
Pozisyon :
KASİYER
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Blue Marlin Deluxe-Spa & Resort Ultra All inclusive konseptinde hizmet veren otelimizde “Kasiyer “pozisyonunda görev yapacak; – Tercihen 5 yıldızlı benzeri zincir otellerde fiilen bu pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, – İngilizce veya Almanca dillerinden birine konuşma, anlama, yazma düzeylerinde hakim, – Öğrenmeye ve gelişime açık, – Misafir memnuniyeti odaklı olmayı hedef edinmiş ve bunu çalışmasına yansıtabilen, – Etkin bir iletişim ve ikna yeteneğine sahip, ekip ruhu taşıdığını düşünen, – Güler yüzlü, proaktif, diksiyonu düzgün, mesleki yeterliliğe sahip, – Kariyer hedefi olan, ekip arkadaşı arıyoruz. * Servis ve lojman olanaklarımız mevcuttur. Başvuracak adayların; recep.akyol@bluemarlindeluxe.com bahar.cirik@bluemarlindeluxe.com adresine fotoğraflı özgeçmişinizi mail ile iletebilirsiniz. Sadece randevu verilen adaylarımızla görüşme yapılacaktır.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani