BLUE MARLİN DELUXE-SPA RESORT – BARMEN – 18.04.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıBLUE MARLİN DELUXE-SPA RESORT eleman ilanı BARMEN ilanı Buradaki .BARMEN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
BLUE MARLİN DELUXE-SPA RESORT
Pozisyon :
BARMEN
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Konaklı – Alanya – ANTALYA adresinde Blue Marlin Deluxe-Spa & Resort Ultra All inclusive konseptinde hizmet veren otelimizde Barmen – Barmaid pozisyonunda görev yapacak; – Tercihen 5 yıldızlı benzeri zincir otellerde fiilen bu pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, – Güler yüzlü, prezentabl, diksiyonu düzgün, – Ultra All Inclusive konseptinde deneyim sahibi, – Tercihen international içecek konseptlerinin; hazırlama ve sunumunda istenilen düzeyde deneyimli, – İngilizce konuşma, anlama, düzeylerinde hakim, – Misafir memnuniyeti odaklı olmayı hedef edinmiş ve bunu çalışmasına yansıtabilen, – Etkin bir iletişim ve ikna yeteneğine sahip, ekip ruhu taşıdığını düşünen, – Mesleki ve Kişisel gelişime açık, – Kariyer hedefi olan, ekip arkadaşı arıyoruz. * Servis ve lojman olanaklarımız mevcuttur. Başvuracak adayların; muhammed.sertyamac@bluemarlindeluxe.com bahar.cirik@bluemarlindeluxe.com adresine fotoğraflı özgeçmişinizi mail ile iletebilirsiniz. Sadece randevu verilen adaylarımızla görüşme yapılacaktır.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani