BELLİS DELUXE HOTEL – DEPO ŞEFİ – 18.04.2022 – SERİK İŞ İLANI

SERİK iş ilanınıBELLİS DELUXE HOTEL eleman ilanı DEPO ŞEFİ ilanı Buradaki .DEPO ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
BELLİS DELUXE HOTEL
Pozisyon :
DEPO ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Belekte bölgesinde faaliyet gösteren 5 yıldızlı Deluxe Tesisimizin SATIN ALMA/DEPO departmanında görevlendirilmek üzere ‘ DEPO ŞEFİ ‘ arayışımız bulunmaktadır. Başvuruların, ilanda konumu belirtilen adresimize gelerek şahsen,gelemeyecek durumda olanların ise fotoğraflı öz geçmişlerini iduran@bellis.com.tr mail adresimize ileterek yapılmasını gerekmektedir. Uygun görülen adaylar tesise mülakat için çağrılacaktır. Antalya ve Serik istikametine servisimiz mevcut olup lojman imkanımız vardır. İŞİN TANIMI: Depo Tesellüme gelen malların kayıt ve sevkiyat süreçlerini yürütebilecek, Satın alma süreçlerine destek verebilecek, GENEL NİTELİKLER : * En az lise, tercihen Üniversite mezunu, * En az 5 yıllık otel deneyimi olan, * Hijyen belgesine sahip, * Stok programı kullanabilen, * Ekiple Uyumlu Çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz.

#seri̇kmodhotel #seri̇kisilanı #seri̇kelemanilanı #isilanı #elemanilanı #seri̇k #isara , #ANTALYA / SERİKisilani, #SERİKisilani