BAİA HOTELS KEMER – BELLBOY – 11.05.2022 – KEMER İŞ İLANI

KEMER iş ilanınıBAİA HOTELS KEMER eleman ilanı BELLBOY ilanı Buradaki .BELLBOY iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
BAİA HOTELS KEMER
Pozisyon :
BELLBOY
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya -Kemer/ Beldibi mevkiinde faaliyet gösteren işletmemiz BAİA KEMER ön büro departmanında görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip “BELLBOY” alınacaktır. * En az 2 yıl, otelcilik sektöründe deneyimi olan * En az Lise mezunu, * İyi derecede İngilizce bilen tercihen ikinci dil olarak Almanca / Rusça bilen * Vardiyalı çalışabilecek * Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve prezantabl, * Misafir memnuniyet odaklı çalışan, * Yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü, * Problem çözme becerisi kuvvetli, çözüm odaklı ve analitik düşünen, * B sınıfı ehliyeti olan, * Ekip çalışmasına uyumlu Antalya’da oturan yada şehir dışından gelecekler için lojman imkanımız bulunmaktadır. ilgilenen kişilerin cv ilgili mail adresine göndermeleri yada yüz yüze görüşmeye gelmeleri gerekmektedir.

#kemermodhotel #kemerisilanı #kemerelemanilanı #isilanı #elemanilanı #kemer #isara , #ANTALYA / KEMERisilani, #KEMERisilani