ALİ BEY RESORT SORGUN – MINICLUB ELEMANI – 05.03.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıALİ BEY RESORT SORGUN eleman ilanı MINICLUB ELEMANI ilanı Buradaki .MINICLUB ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALİ BEY RESORT SORGUN
Pozisyon :
MINICLUB ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
ANTALYA MANAVGAT/ SORGUN BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN ALİ BEY RESORT TESİSİMİZİN ENTERTAINMENT BÖLÜMÜNE 2022 SEZONU İÇİN MİNİ CLUB ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ Almanca dilini ileri seviyede (okuma-konuşma-yazma-dinleme) bilen; Pedagoji eğitimi almış (tercihen) Çocuklar ile kolay iletişim kurabilen, güler yüzlü, Dış görünümüne özen gösteren, Hareketli, dinamik bir ortama ayak uydurabilecek Farklı milletlerden oluşan bir ekip içinde takım ruhu ile hareket edebilecek, Kişisel ve mesleki gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine adapte olabilecek, Misafir merkezli ve pozitif düşünebilen çalışma arkadaşları aramaktayız. Sosyal İmkânlar / Yan Haklar: · Servis · Lojman · Yemek · Yabancı Dil Tazminatı (CEF ( Common European Framework) Dil Düzeyi Göstergeleri skalasında B1 ve üzeri seviyede veya bu seviyenin karşılığı olarak yabancı dil bilgisini belgeleyen çalışanlara her bir yabancı dil için ücrete ilave olarak çalıştığı sürece tesisimizin belirleyeceği miktarlarda Yabancı Dil Tazminatı ödenir.) · Sezon Performans Primi ( Başarılı bir şekilde sezonu tamamlayan personelin toplam çalışma günü hesabıyla yapılan bir aylık ücretine kadar çıkabilen tutarda sezon performans primi ödenir. Yetkili kişi Animayon departmanı yöneticimiz Eral Belo dur. Başvurularınızı mail yolu ile ebelo@alibey.com adresine CV-Özgeçmişinizi göndererek yapmanız bizi memnun edecektir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani