ALİ BEY RESORT SORGUN – ANİMATÖR – 05.03.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıALİ BEY RESORT SORGUN eleman ilanı ANİMATÖR ilanı Buradaki .ANİMATÖR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALİ BEY RESORT SORGUN
Pozisyon :
ANİMATÖR
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
ANTALYA MANAVGAT SORGUN TURİZM BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN ALİ BEY RESORT SORGUN TESİSİMİZİN ENTERTAINMENT (ANİMASYON) KADROSUNDA 2022 SEZONUNDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ”LAND SPORT (ANİMATÖR)” ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR. Almanca diline ileri seviyede hakim, Hareketli ve dinamik bir ortama ayak uydurabilen, Esnek çalışma saatlerine adapte olabilecek, Kendine güveni olan motivasyonu yüksek, Etkili iletişim kurabilen, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, Güler yüzlü pozitif düşünen, kişisel ve mesleki gelişime açık adayların başvurularını bekliyoruz. Sosyal İmkânlar / Yan Haklar: · Servis · Lojman · Yemek · Yabancı Dil Tazminatı CEF ( Common European Framework) Dil Düzeyi Göstergeleri skalasında B1 ve üzeri seviyede veya bu seviyenin karşılığı olarak yabancı dil bilgisini belgeleyen çalışanlara her bir yabancı dil için ücrete ilave olarak çalıştığı sürece tesisimizin belirleyeceği miktarlarda Yabancı Dil Tazminatı ödenir. · Sezon Performans Primi ( Başarılı bir şekilde sezonu tamamlayan personelin toplam çalışma günü hesabıyla yapılan bir aylık ücretine kadar çıkabilen tutarda sezon performans primi ödenir. ) Yetkili kişi Animayon departmanı yöneticimiz Eral Belo dur. Başvurularınızı mail yolu ile ebelo@alibey.com adresine CV-Özgeçmişinizi göndererek yapmanız bizi memnun edecektir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani