YESPRINT – MUHASEBE ELEMANI – 18.04.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıYESPRINT eleman ilanı MUHASEBE ELEMANI ilanı Buradaki .MUHASEBE ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
YESPRINT
Pozisyon :
MUHASEBE ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
12 Ay Açık Olan İşletmemizde; Firmamız Otellere, Resmi Kurumlara, Hastahanelere, Okullara ve İşletmelere Fotokopi ve Yazıcı Satış, Kiralama, Sarf Malzeme, Teknik Servis hizmetleri ve Dijital Baskı Hizmeti Vermektedir. İş tanımı: * Firmalara Kurulan Cihazların Takibini Eksiksiz Yapmak, * Kiralık Cihazların Aylık Kira ve Numaratör Takibini Yapmak, * Sözleşme Hazırlamak ve Takibini Yapmak * Teklif Hazırlamak, * Aylık Raporlar Hazırlayıp, Yönetime Sunmak, İşletmemizin Muhasebe Departmanında Çalışacak “Muhasebe Personeli” aranmaktadır. Genel nitelikler: * Tercihen Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Lisans veya Ön lisans Mezunu, * Tercihen Bilişim Sektörü Alanında en az 2 yıl deneyimli, * Tercihen Logo Muhasebe Programı Kullanabilen, * Bilgisayar ve MS Office Programlarını iyi Derecede Kullanabilen, (Özellikle Excell ve Word) * Dış Görünümüne Özen Gösteren, * Diksiyonu Düzgün, * Dikkatli, Sorumluluk Sahibi, * Esnek Çalışma Saatlerine Uyabilecek * Dinamik, * Yazılı ve Sözlü İletişim Becerileri Gelişmiş, İnsan İlişkilerinde Başarılı, * Manavgat’ta İkamet Eden * 30 Yaşını Geçmemiş * Bayan Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır. NOT: Özgeçmişinizi Gönderirken Resimli CV Göndermenizi Rica Ederiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani