WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL – SERVİS MÜDÜRÜ – 04.02.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıWHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL eleman ilanı SERVİS MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .SERVİS MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL
Pozisyon :
SERVİS MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya-Türkler Bölgesinde bulunan 5 Yıldızlı White City Resort Otelimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip F&B MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır. ARANILAN NİTELİKLER * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun * İleri düzeyde İngilizce, Almanca, Rusça dillerinden en az iki dil bilgisine sahip * Liderlik vasfı yüksek, ekip yönetiminde başarılı ve istikrarlı * Yiyecek içecek malzemelerini kontrol etmek ve gerektiğinde sipariş vermek * Tüm servis personelini yönetme ve gerekli eğitimleri verme konusunda başarılı * Sektör trendlerini takip ederek yeni trendlerin otele entegre edilmesini sağlamak * İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyeti yaklaşımını ön planda tutabilen * Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek * MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Lojmanımız ve Alanya-Avsallar-Konaklı mevkilerine servisimiz mevcuttur. ilgilenen adaylar career@whitecityresort.com adresine kişisel CV’nizi gönderebilirsiniz.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani