WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL – COST CONTROLLER – 11.05.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıWHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL eleman ilanı COST CONTROLLER ilanı Buradaki .COST CONTROLLER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL
Pozisyon :
COST CONTROLLER
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya-Türkler Bölgesinde bulunan 5 Yıldızlı White City Resort Otelimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip COST CONTROLLER arayışımız bulunmaktadır. ARANILAN NİTELİKLER * Satın alınan tüm malzemelerin satın alma prosedürüne uygunluğunu takip ve kontrol etmek, * Malzemelerin kayıtlarının doğruluğunu kontrol etmek, * Stok girişlerinin tesellüm prosedürüne uygunluğunu kontrol etmek, * Stokları takip etmek ve gerektiğinde sipariş vermek, * Departmanlarda maliyet kontrolü yapmak ve rasyonel olmayan maliyetleri rapor etmek, * Departmanlarda kullanılan tüm malzemelerin doğru ve yerinde kullanımını kontrol etmek ve rapor hazırlamak, * Aylık ve yıllık cost raporu (Maliyet Raporu) hazırlamak, * Günlük olarak ambar giriş-çıkışlarını muhasebeleştirilmek, * Yiyecek içecek departmanındaki mali ve teknik aksaklıkları kontrol etmek, * Satışı yapılan yiyecek ve içeceklerin, personel yemeklerinin maliyetlerini ilgili departman sorumluları ile çıkarmak, * Alınan malzemelerin fiyat hareketlerini kontrol etmek, piyasa araştırması yapmak, * Satışa sunulan malzemelerin satış seyrini takip etmek ve aksaklıkları rapor etmek, * Yiyecek, içecek sayımlarını yaparak muhasebe kayıtlarına hazırlamak. Lojmanımız ve Alanya-Avsallar-Konaklı mevkilerine servisimiz mevcuttur. İLGİLENEN ADAYLARIN: muhasebe@whitecityresort.com adreslerine CV’lerini mail göndermeleri gereklidir.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani