Webius Digital – MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU – 11.11.2020 – MURATPAŞA İŞ İLANI

MURATPAŞA iş ilanınıWebius Digital eleman ilanı MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU ilanı Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Webius Digital
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Lara’da otelcilik endüstrisine hizmet veren, sektörün öncülerinden Webius Digital’in büyüyen ekibinde 12 ay kesintisiz çalıştırılmak üzere; En az Lise mezunu, tercihen Üniversite mezunu bayan, İleri seviyede Rusça, İngilizce dillerinde kusursuz yazabilen, Sosyal medya kanallarını ve otel değerlendirme sitelerini kullanmaya vakıf, Otelcilik sektöründe tecrübesi olan, Etkin iletişim becerisine sahip, Kişisel ve kurumsal gelişime ve yeniliklere açık, Yaratıcı yönü bulunan, Misafir odaklı hizmet prensibine sahip, sorumluluk alabilecek, Analitik problem çözme yeteneği olan, pratik, sabırlı, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kendi kendini motive edebilen. 12 Ay çalışabilecek. İş Tanımı: Otellerin sosyal medya kanallarında görsel ve sözel içerikler hazırlamak ve paylaşmak, bu kanallarda ve otel değerlendirme sitelerinde online misafir ilişkileri hizmeti vermek.

#muratpaşamodhotel #muratpaşaisilanı #muratpaşaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muratpaşa #isara , #ANTALYA / MURATPAŞAisilani, #MURATPAŞAisilani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir