THE LUMOS DELUXE OTEL – STEWARD – 01.02.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıTHE LUMOS DELUXE OTEL eleman ilanı STEWARD ilanı Buradaki .STEWARD iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
THE LUMOS DELUXE OTEL
Pozisyon :
STEWARD
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya-Kargıcak Bölgesinde bulunan 5* otelimizde STEWARD ve KAZANCI pozisyonunda görevlendirmek üzere; – Tercihen otel sektörü deneyimli, – Hijyen süreçlerine hakim, – Çalışmalarında titiz, – Sürekli çalışma hedefi olan, STEWARD çalışma arkadaşları arıyoruz. Alanya ve çevresinde ikamet eden kişiler tercih sebebidir. Lojman ve servis imkanımız mevcuttur. Başvurular CV ile yapılacaktır. İş ilanına yapacağınız başvurularda ileteceğiniz verileri açık rızanız doğrultusunda pozisyona uygun adayın belirlenmesi amacıyla istemekteyiz. Aday değerlendirme süreçlerinde yalnızca ik@lumoshotel.com adresine gönderilen İş Başvuru Formu dikkate alınır. İhtiyaç dışı bilgi paylaşımından ve harici kanallardan paylaşılan bilgilerden dolayı işletmemizin sorumluluğu bulunmadığını ve kişisel verileriniz üzerinde 6698 Sayılı Kanun’un 11. maddesinde yer alan haklarınızı her zaman işletebileceğinizi hatırlatırız.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani