THE LUMOS DELUXE OTEL – MEYDAN ŞEFİ – 01.02.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıTHE LUMOS DELUXE OTEL eleman ilanı MEYDAN ŞEFİ ilanı Buradaki .MEYDAN ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
THE LUMOS DELUXE OTEL
Pozisyon :
MEYDAN ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Kargıcak bölgesinde bulunan 5 yıldızlı tesisimizin; vizyonuna katkı sağlamak isteyen, kurumsal değerlerimize bağlı, alanında kariyer hedefleyen, Meydan Şefi olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. -En az lise mezunu, tercihen Turizm Otelcilik bölümü mezunu, -5* otellerde benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyim sahibi, -Günlük raporlamalarını yapabilecek, -Personelin sevk ve idaresinde etkin rol alabilen, -Organizasyon ve takip yeteneği güçlü, -Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş, -Detaylara önem veren, -Gelişime ve mesleki yeniliklere açık, -Pozitif, iletişimi kuvvetli, diksiyona özen gösteren, -Alanya ve çevresinde ikamet eden/edebilecek olan. -Takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı aramaktayız. İlgilenen adayların belirtilen ik@lumoshotel.com mail adresine CV’lerini göndermeleri rica olunur. Lojman ve servis imkanımız mevcuttur.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani