THE LUMOS DELUXE OTEL – MAID (KAT GÖREVLİSİ KADIN) – 01.02.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıTHE LUMOS DELUXE OTEL eleman ilanı MAID (KAT GÖREVLİSİ KADIN) ilanı Buradaki .MAID (KAT GÖREVLİSİ KADIN) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
THE LUMOS DELUXE OTEL
Pozisyon :
MAID (KAT GÖREVLİSİ KADIN)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Kargıcak bölgesinde bulunan 5* Otelimizde görevlendirilmek üzere MAID arayışımız bulunmaktadır. Aranan Özellikler; * Beş yıldızlı otel tecrübesine sahip, benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli * Güler yüzlü, disiplinli, takım çalışmasına yatkın * Kullanılan kimyasallara vakıf *Görev aldığı oda, koridor ve kat ofisi temizliğini sağlamak, *Odalardaki arızaları zamanında şefine veya ilgili departmana iletmek, *Konuklara karşı her zaman güler yüzlü ve yardımcı olmak, *Dış görünüme, hijyene ve kişisel bakıma özen gösteren, *Takım çalışmasına önem veren, *İşe zamanında gelmek ve katlarda göreve başlamak. Alanya ve çevresinde ikamet eden kişiler tercih sebebidir. * Başvuruların ik@lumoshotel.com adresine fotoğraflı ve detaylı öz geçmiş gönderilerek yapılması rica olunur.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani