TEMİZLİK GÖREVLİSİ İŞ İLANI – 14.01.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanıELIA RESTAURANT & LOUNGE eleman ilanı TEMİZLİK GÖREVLİSİ ilanı Buradaki .TEMİZLİK GÖREVLİSİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ELIA RESTAURANT & LOUNGE
Pozisyon :
TEMİZLİK GÖREVLİSİ
İlçe :
MANAVGAT iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Side Antik Kent içerisinde yeni açılacak olan restoranımız ve 6 odalı butik otelimiz için, temizlik görevlisi aranmaktadır. Adayları öne çıkaracak özellikler, – Güler yüz – Dürüstlük – Takım olarak çalışma kabiliyeti – Benzer pozisyonda en az 1 sene tecrübe – İster erkek, ister kadın olsun, Side Antik Kent içerisine gidip gelmede sorun yaşamayacak. adaylar aramaktayız – Talep halinde lojmanımız mevcuttur ** Restoran açılış tarihi, içinde bulunduğumuz pandemi koşullarına ve turizm sezonu başlangıç tarihine göre belli olacaktır. ** Yalnızca mail ile başvurular değerlendirilecektir. İlgilenen arkadaşların cv lerini eliasiderestaurant@gmail.com adresine yönlendirmelerini rica ederiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #manavgatisilani, #antalyaisilani