TEKNİK MÜDÜR İŞ İLANI – 22.10.2020 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanıNASHİRA RESORT HOTEL&AQUA-SPA eleman ilanı TEKNİK MÜDÜR ilanı Buradaki .TEKNİK MÜDÜR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
NASHİRA RESORT HOTEL&AQUA-SPA
Pozisyon :
TEKNİK MÜDÜR
İlçe :
MANAVGAT iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
*İlgili alanda en az 5 yıl tecrübe sahibi, *Üniversite mezunu, *Vizyonu geniş, yenilikçi ve insan ilişkileri kuvvetli, *Takım çalışmasına yatkın ve sosyal ilişkileri güçlü, *Yoğun çalışmaya ayak uydurabilecek, *Etkin ve alanının yöneticilik özelliklerine sahip, *Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, MANAVGAT / TİTREYENGÖL’de bulunan NASHİRA RESORT HOTEL&AQUA-SPA otelimizde görev alacak “TEKNİK MÜDÜR” aranmaktadır. ‘’İş tanımı detayı görüşme esnasında tebliğ edilecek’ Müracaat edecek adaylar resimli özgeçmişlerini ikm@nashirahotels.com e-mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Telefon kanalıyla yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir. Pandemi sebebiyle ilk değerlendirme CV üstünden yapılacaktır.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #manavgatisilani, #antalyaisilani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir