TAM NOKTA NEO – SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI – 12.11.2020 – MURATPAŞA İŞ İLANI

MURATPAŞA iş ilanınıTAM NOKTA NEO eleman ilanı SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI ilanı Buradaki .SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
TAM NOKTA NEO
Pozisyon :
SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Sizleri Türkiye Gayrimenkul Pazar lideri TURYAP holding kuruluşu olan Tam Nokta Neo Gayrimenkul‘ ün profesyonel çalışma sistemi, sektördeki tecrübesi ve güvenilirliği çatısı altında buluşturuyoruz. “Sabit Maaş” beklentisinde olmayan; bağımsızlığını ilan ederek kendi işini kurmak, kendi işinin sahibi olmak ve yüksek kazanç sisteminde kendi gelirini belirlemek isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır. Antalya Lara’da yer alan gayrimenkul danışmanlık ofisimiz Neo Gayrimenkul için aşağıda belirtilen niteliklere uygun “GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI” arıyoruz. . Kendi işinin patronu olmak isteyen, · Kendine ve işine yatırım yapabilecek olan, · Kendi performansı ile orantılı bir gelir hedefleyecek olan, · Hayalleri ve hedefleri olan, · Girişimci ruhlu, motivasyon ve iletişim becerisi yüksek, · Prezantabl, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, · Gelişim ve eğitimlere açık olan, · Vizyon sahibi · Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinciyle çalışacak · Bay/Bayan “Gayrimenkul Danışmanları” aramaktayız. İŞ TANIMI · Çalışma Bölgesinde (uzmanlık alanında) Satılık – Kiralık portföyler oluşturmak, · Portföyleri satmak ve kiralamak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, · Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, · Sektördeki gelişmeleri takip edip, güncel tutmak, BU İŞ TANIMINDA TECRÜBE GEREKMİYOR. GEREKLİ TÜM EĞİTİMLER BAŞLANGIÇTA VE TÜM KARİYERİNİZ SÜRESİNCE NEO GAYRİMENKUL TARAFINDAN VERİLECEKTİR.

#muratpaşamodhotel #muratpaşaisilanı #muratpaşaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muratpaşa #isara , #ANTALYA / MURATPAŞAisilani, #MURATPAŞAisilani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir