ŞOFÖR İŞ İLANI – 19.11.2020 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanıSADE EDT GIDA YATIRIMLARI A.Ş eleman ilanı ŞOFÖR ilanı Buradaki .ŞOFÖR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SADE EDT GIDA YATIRIMLARI A.Ş
Pozisyon :
ŞOFÖR
İlçe :
MANAVGAT iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
İş Tanımı ; Gıda ve temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere şoför personeli arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler ; Sektörde en az 3 yıl deneyimli, E sınıfı ehliyetli ve aktif olarak kamyon kullanabilen, SRC 4 ve SRC 5 belgeleri olan , Güvenli sürüş tekniklerini bilen ve özen gösteren, Kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine uygun davranan, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Dış görünüşe ve kişisel temizliğine özen gösteren, Planlı ve organize, dikkatli, hızlı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın. Başvurular pandemi nedeniyle telefon ve mail yoluyla sağlanacaktır. Ön uygunluk sağlandığı takdirde yüzyüze görüşme yapılacaktır.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #manavgatisilani, #antalyaisilani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir