SİDE SUN HOTEL – MUHASEBE ŞEFİ – 04.02.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıSİDE SUN HOTEL eleman ilanı MUHASEBE ŞEFİ ilanı Buradaki .MUHASEBE ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SİDE SUN HOTEL
Pozisyon :
MUHASEBE ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Tesisimizde görev almak üzere; *Muhasebe ile ilgili işlemleri mevzuata, muhasebe usullerine ve yönetmeliklere uygun olarak yapmak ve kontrol mekanizmasını yürütecek, *Mali tabloların ve raporların zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlayacak, *KDV, Muhtasar, Damga vergisi, Geçici Vergi, Kurumlar vergisi beyannamelerinin hazırlanması için gerekli bilgi ve belgelerin hazırlanmasını sağlayacak, *Üniversitelerin Muhasebe, Turizm İşletmeciliği, işletme , İktisat , Maliye vb. bölümlerinden mezun, *Muhasebe alanında yeterli deneyime sahip *Güncel yasal mevzuatı takip eden, mali mevzuata ve tek düzen hesap planına hakim *E-fatura, e arşiv, e irsaliye uygulamalarına hakim *Dönem sonu işlemlerine hakim, *Genel muhasebe süreçlerine hakim, *MS Office programlarını iyi kullanabilen, *Analiz ve yorumlama yeteneği yüksek, *İletişim becerisi ve sonuç odaklılık yönü güçlü, *Zaman yönetimi planlama ve takip becerisine sahip Muhasebe Şefi pozisyonunda çalışma arkadaşları aramaktayız. İlgilenen adayların belirtilen mail adresine CV göndermeleri rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani