SIDE EROLLAR RESTAURANT – DEVREN – 17.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıSIDE EROLLAR RESTAURANT eleman ilanı DEVREN ilanı Buradaki .DEVREN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SIDE EROLLAR RESTAURANT
Pozisyon :
DEVREN
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
İŞ DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE DEVREN SATILIK RESTAURANTIMIZ Sıde Anadolu Hastahanesı karsısında olup, uzun yıllardır faal olarak çalışmakta ve oturmuş müşteri potansiyeline sahiptir, hali hazırda çorba , sulu yemek, et cesıtlerı, pide ve lahmacun çeşitleriyle hizmet vermektedir.adres olarak şehrin ana caddesındedır. dolmuş hatlarınnında durak bölgesindedir. Paket servısı yogundur. Emin olun Sidede ticaret yapmak istiyorsanız bundan daha iyi bir konumda mekan bulamassınız. iç dizaynı en ince ayrıntısına kadar özel olarak dizayn edilmiştir,1 yıl once sıfır dızayn edılmıstır. Almak isteyen kişi hiç bir masraf yapmadan ticaretine başlamış olacaktır. Fırınımız taş fırındır odun ateşlidir. iş yerimiz doğalgaz tesisatlı olup bütün makinalar doğalgazlıdır. 1 adet 48,000 bht klima 1 adet 150*60 benmari 1 adet 160*60 tezgah altı dolap 1 adet çif demlikli çay ocağı (doğalgazlı) 1 adet bulaşık makinası 1 adet endüstriyel dolap 1 adet 50 kg hamur yoğurma makinası 2 adet 2 gözlü pişirme ocağı Not: iş yerimizin içinde çoğu yerde bulunmayan +4 derece soğuk hava deposu mevcuttur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani