SELGE BEACH RESORT & SPA – MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI – 14.05.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıSELGE BEACH RESORT & SPA eleman ilanı MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI ilanı Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SELGE BEACH RESORT & SPA
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Manavgat Kızılağaç’ta bulunan Alternatif Turizm sektöründe Helal Ultra Her Şey Dahil konseptteki otelimizin, 2022 sezonu için Misafir İlişkileri departmanına bağlı olarak çalışacak: -Diksiyonu düzgün ve üniversite mezunu, -İnsan İlişkileri kuvvetli ve pozitif, -Personel yönetimi ve koordinasyonuna yetkin, -Liderlik Yeteneği olan, -Çözüm odaklı ve stres / kriz yönetimi becerisine sahip, -Zaman yönetiminde hassas ve ikna kabiliyeti olan, -Tercihen Fransızca ve / veya Arapça- İngilizce veya İngilizce- Almanca dillerinden en az birine hakim, -Bay – Bayan personel arayışımız bulunmaktadır. İlgilenenlerin, ayrıntılı özgeçmişlerini gr@selgebeachhotel.com e-posta adresine yollaması rica olunur. Telefonla başvuru kabul edilmemektedir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani