SEASHELL RESORT OTEL – MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ – 16.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıSEASHELL RESORT OTEL eleman ilanı MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SEASHELL RESORT OTEL
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Evrenseki bölgesinde kurulu olan İşletmemiz için aşağıdaki niteliklere sahip konusunda deneyimli Misafir İlişkileri Md. aramaktayız. * Almanca ve İngilizce dillerine hakim, ek yabancı dil bilgisi tercih sebebidir * Çözüm odaklı çalışmayı ilke edinmiş, misafir odaklı hizmet standartlarının gerektirdiği analitik düşünce yapısına sahip * Raporlama ve analiz edebilme bilgisine sahip, * Dış görünüşüne özen gösteren, * Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği kuvvetli, güleryüzlü * MS Office programlarını aktif bir şekilde kullanabilen, * Dikkatli, düzenli ve sistemli çalışma prensibine sahip İlgilenen adayların ilgili mail adresine resimli cv göndermeleri rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani