SEASHELL RESORT OTEL – HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) – 18.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıSEASHELL RESORT OTEL eleman ilanı HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) ilanı Buradaki .HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SEASHELL RESORT OTEL
Pozisyon :
HOUSEKEEPER (KAT HİZM.MÜDÜRÜ)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Evrenseki bölgesinde kurulu olan İşletmemiz için aşağıdaki niteliklere sahip konusunda deneyimli Kat Hizmetleri Md. aramaktayız. * Üniversitelerin Turizm-Otelcilik bölümlerinden mezun * Temizlik ürünleri, ekipman ve kimyasallar hakkında bilgi sahibi olan * Dinamik, sorumluluk sahibi, güler yüzlü ve motivasyonu yüksek, dış görünüme önem veren * Bütçe, raporlama ve dokümantasyon prensiplerini bilen * Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  * Misafir ve çalışan odaklı, çalışan iletişiminde etkin, eğitici, yönlendirici, * Hijyen uygulama prosedürlerini bilen, kalite odaklı çalışan İlgilenen adayların mail adresine resimli cv göndermeleri rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani