SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU İŞ İLANI – 17.02.2021 – MURATPAŞA İŞ İLANI

MURATPAŞA iş ilanıBİLEM HIGH CLASS OTEL eleman ilanı SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU ilanı Buradaki .SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
BİLEM HIGH CLASS OTEL
Pozisyon :
SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU
İlçe :
MURATPAŞA iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Eski lara yolundaki 12 ay açık şehir otelimize Satış ve Pazarlama Müdürü aranmaktadır. *B2B ve B2C kontratlarına hakim, acenta diyalogları olan *Online kanalların kullanımına ve yönetimine hakim *Kurumsal firma porföyü bulunan *Şehir oteli tecrübesi olan *Önbüro departmanıyla uyumlu şekilde çalışabilecek *4 veya 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 3-4 yıl görev almış *Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış *Prezentabl ve diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli *İngilizce diline çok iyi derecede hakim, yazışma yapabilecek *Elektra programını iyi derecede kullanabilen *Tercihen ikinci bir dilen bilen *B sınıfı ehliyeti olan adayların cvlerini mail ortamında ulaştırmaları rica olunur.

#muratpaşamodhotel #muratpaşaisilanı #muratpaşaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muratpaşa #isara , #muratpaşaisilani, #antalyaisilani