ROYAL TAŞ TURİZM / ROYAL TAJ MAHAL OTEL – F & B MÜDÜRÜ – 01.02.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıROYAL TAŞ TURİZM / ROYAL TAJ MAHAL OTEL eleman ilanı F & B MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .F & B MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ROYAL TAŞ TURİZM / ROYAL TAJ MAHAL OTEL
Pozisyon :
F & B MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
ROYAL TAŞ TURİZM TİCARET.A.Ş. bünyesinde yer alan EVRENSEKİ bölgesinde bulunan “ROYAL TAJ MAHAL” Otelimizde görevlendirilmek üzere ”YİYECEK/İÇECEK MÜDÜRÜ” arayışımız mevcuttur. ARANILAN NİTELİKLER * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * İleri düzeyde Almanca, tercihen İngilizce ve Rusça dil bilgisine sahip, *Tercihen usta öğreticilik belgesine sahip, * Her zaman profesyonel ve saygılı hizmet sunan ve sorumlu olduğu ekibinde bu standartları uygulamasını sağlayan, yönetme ve gerekli eğitimleri verme konusunda başarılı, *Maliyet kontrolü konusunda deneyimli, raporlama ve analiz becerisine sahip, * Yiyecek içecek malzemelerini kontrol edecek ve gerektiğinde sipariş verecek, * İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyeti yaklaşımını ön planda tutabilen *Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, problem çözme becerisi yüksek, *Yöneticilik vasıfları yüksek, ekibi ile uyumlu ve pozitif çalışabilecek adaylar ik@royaltajmahal.com adresine CV’lerini mail atarak başvuru yapabilirler. Sadece mail yoluyla başvuru yapılması rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani