ROYAL ALHAMBRA PALACE HOTEL – İNŞAATÇI – 17.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıROYAL ALHAMBRA PALACE HOTEL eleman ilanı İNŞAATÇI ilanı Buradaki .İNŞAATÇI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ROYAL ALHAMBRA PALACE HOTEL
Pozisyon :
İNŞAATÇI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Çolaklı / Manavgat / Antalya bölgesinde STONE GROUP HOTELS bünyesinde faaliyet gösteren 5 yıldızlı ROYAL ALHAMBRA PALACE HOTELİMİZ için; En az 2 yıl ‘İnşaatçı’ pozisyonunda çalışmış, Bilimum inşaat işlerinden anlayan, fayans ve mermer tamiratı yapabilen, Branşında mesleki yeterlilik belgesine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, Uzun Soluklu Bir Çalışma Ortamı İsteyen, Sonuç Odaklı, Proaktif, en fazla 50 yaşında, Kişisel temizliğine özen gösteren, Askerlik hizmetini tamamlamış, Antalya-Manavgat’ta ikamet eden, ya da lojmanda konaklayabilecek, İnşaatçı çalışma arkadaşı arıyoruz. Not: Manavgat’a servis ve lojman imkanımız vardır. Görüşmeler yüz yüze yapılacaktır.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani