REZERVASYON GÖREVLİSİ İŞ İLANI – 02.03.2021 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanıAZURA DELUXE HOTEL eleman ilanı REZERVASYON GÖREVLİSİ ilanı Buradaki .REZERVASYON GÖREVLİSİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
AZURA DELUXE HOTEL
Pozisyon :
REZERVASYON GÖREVLİSİ
İlçe :
ALANYA iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Avsallar bölgesinde faaliyet göstermekte olan otelimizin satış pazarlama departmanında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip * En az 2 yıl benzeri görevde 5 yıldızlı (ve benzeri) tesislerde çalışmış olmak, * En az bir yabancı bilgisi (İngilizce yada almanca) * Tercihen SEDNA programı kullanım tecrübesi olması * İletişimi kuvvetli, * Kontratlı acentalardan gelen rezervasyonların sistemde tanımlanması, bay- bayan takım arkadaşları aramaktayız. Başvurularınızı mail ile resimli cv ile yapılacaktır. İş ilanına yapacağınız başvurularda ileteceğiniz verileri açık rızanız doğrultusunda pozisyona uygun adayın belirlenmesi amacıyla işlemekteyiz. Aday değerlendirme süreçlerinde yalnızca ik@azuradeluxe.com adresine gönderilen İş Başvuru Formu dikkate alınır. İhtiyaç dışı bilgi paylaşımından ve harici kanallardan paylaşılan bilgilerden dolayı işletmemizin sorumluluğu bulunmadığını ve kişisel verileriniz üzerinde 6698 Sayılı Kanun’un 11. maddesinde yer alan haklarınızı her zaman işletebileceğinizi hatırlatırız.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #alanyaisilani, #antalyaisilani

[psac_post_slider orderby="rand" show_date="false" show_author="false" category="2831"]