RESEPSİYONİST İŞ İLANI – 05.03.2021 – KONYAALTI İŞ İLANI

KONYAALTI iş ilanıTHE CORNER PARK HOTEL eleman ilanı RESEPSİYONİST ilanı Buradaki .RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
THE CORNER PARK HOTEL
Pozisyon :
RESEPSİYONİST
İlçe :
KONYAALTI iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
12 ay açık işletmemiz için; * Tercihen Üniversitelerin Turizm bölümlerinden mezun * 25 – 40 yaş arası * Mesleki düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip * Elektra ve Office programlarına hakim * En az 2 yıl deneyim sahibi * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen * Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren * Sabit B Shiftinde (16:00-00:00) çalışabilecek, haftada 1 gün gece personelinin izni için gece çalışabilecek TC vatandaşı BAY (Askerliğini yapmış) RESEPSİYONİST çalışma arkadaşı arayışımız vardır. Servis ve lojman imkanı yoktur. Ön Başvuru için info@thecornerpark.com mail adresine CV gönderilmesi gerekmektedir. * İl dışından yapılan başvurular, istenilen kriterlere uymayan CV’ler, Fotoğrafsız CV ve telefon ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

#konyaaltimodhotel #konyaaltiisilanı #konyaaltielemanilanı #isilanı #elemanilanı #konyaalti #isara , #konyaaltiisilani, #antalyaisilani

[psac_post_slider orderby="rand" show_date="false" show_author="false" category="2831"]