RESEPSİYONİST İŞ İLANI – 01.03.2021 – MURATPAŞA İŞ İLANI

MURATPAŞA iş ilanıLARA BEACH HOMES eleman ilanı RESEPSİYONİST ilanı Buradaki .RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LARA BEACH HOMES
Pozisyon :
RESEPSİYONİST
İlçe :
MURATPAŞA iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Lara Güzeloba da 12 ay açık Tourist Hotel ve Lara Beach Homes tesislerimiz için`, Çözüm odaklı, Yabancı Dil bilgisi olan, Güler yüzlü, iletişimde başarılı, motivasyonu yüksek, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın ve öğrenime açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Tercihen Asya Soft programını ve faturalama işlemlerini bilen, Otelimizde ağırlayacağımız misafirlerin karşılanması, giriş işlemlerinin yapılması, konaklama süresince ihtiyaçlarının karşılanması, çıkış işlemlerinin yapılması ve uğurlanması sürecini yürütebilecek takım arkadaşları aranmaktadır. Servis ve Lojman imkanımız yoktur.

#muratpaşamodhotel #muratpaşaisilanı #muratpaşaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muratpaşa #isara , #muratpaşaisilani, #antalyaisilani

[psac_post_slider orderby="rand" show_date="false" show_author="false" category="2831"]