RESEPSİYON ŞEFİ İŞ İLANI – 27.01.2021 – MURATPAŞA İŞ İLANI

MURATPAŞA iş ilanıALERIA HOTELS eleman ilanı RESEPSİYON ŞEFİ ilanı Buradaki .RESEPSİYON ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALERIA HOTELS
Pozisyon :
RESEPSİYON ŞEFİ
İlçe :
MURATPAŞA iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Merkez’de bulunan tesisimiz LATANYA PALM HOTEL’ e ; * Tercihen Turizm ve Otelcilik mezunu, * İyi derecede İngilizce okuma, konuşma ve anlama yetisine sahip (İkinci dil tercih sebebidir) * Tercihen AsyaSoft programını kullanmayı bilen, * Aynı pozisyonda minimum 3 yıl görev almış, * Office programlarına hakim, * Beşeri ilişkilerinde güçlü, ekip yönetimi yapabilen, misafir memnuniyetini ön planda tutan, dikkatli ve disiplinli, * Yönetim, organizasyon ve planlama yapabilecek, * Takım oluşturma, eğitme, denetleme ve problem çözme becerisine sahip, * Esnek çalışma saatlerine uygun, * Diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren, * Çözümcül ve liderlik vasıflarına sahip, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan ÖNBÜRO ŞEFİ arayışımız bulunmaktadır. Servis ve Lojman imkanımız yoktur. Başvuran adayların ANTALYA MERKEZ bölgesine ulaşım ve ikamet sorunu olmaması gerekmektedir. FOTOĞRAFLI ve DETAYLI özgeçmişlerin belirtilen mail adresine gönderilmesi rica olunur. Başvurusu olumlu bulunan adaylar için ön görüşme daveti yapılacaktır.

#muratpaşamodhotel #muratpaşaisilanı #muratpaşaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muratpaşa #isara , #muratpaşaisilani, #antalyaisilani