RESEPSİYON ŞEFİ İŞ İLANI – 02.11.2020 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanıANTIQUE ROMAN PALACE eleman ilanı RESEPSİYON ŞEFİ ilanı Buradaki .RESEPSİYON ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ANTIQUE ROMAN PALACE
Pozisyon :
RESEPSİYON ŞEFİ
İlçe :
ALANYA iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya merkezdeki 5 yıldızlı otelimize, aşağıdaki şartlara uyan Resepsiyon Şefi çalışma arkadaşı aramaktayız *Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümünden mezun, *Aynı pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip *İyi derecede Rusca ve ilaveten İngilizce veya Almanca bilen *Ofis programlarını ve RMOS işletim programını çok iyi kullanabilen *Yönetim organizasyon becerilerine sahip *Misafir memnuniyetini ön planda tutan *İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim güçlü, etkili konuşan, ikna etme becerisi ve temsil kabiliyeti yüksek, *Disiplinli, aktif, iş ve personel takibi yapabilecek, sonuç odaklı, *Dış görünümüne özen gösteren, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Bay adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş, BAŞVURU İÇİN RESİMLİ CV LERİNİZİ insankaynaklari@antiqueromanpalace.com ADRESİNE GÖNDERMENİZİ RİCA EDERİZ. Uygun adaylara randevu verilerek, görüşme için davet edilecektir.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #alanyaisilani, #antalyaisilani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir