PRIMASOL HANE FAMILY RESORT HOTEL – SERVİS ELEMANI – 04.03.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıPRIMASOL HANE FAMILY RESORT HOTEL eleman ilanı SERVİS ELEMANI ilanı Buradaki .SERVİS ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
PRIMASOL HANE FAMILY RESORT HOTEL
Pozisyon :
SERVİS ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
HANE FAMİLY RESORT HOTELS Hane Family Resort Hotels bünyesinde (Manavgat-Side-Evrenseki ) 25.03.2022 tarihinde açılacak olan tesisimize takım arkadaşları aramaktayız . Sizleri aramızda görmek ve birlikte çalışmaktan onur duyarız. (Bar Kaptan, Garson ,Bar Garson,Barmen,Komi,Barboy,Stewart) . * Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümünden mezun, * Konusunda gerekli sertifikalara ve eğitime sahip * Mesleki veya iyi düzeyde Almanca-İngilizce -Rusça diline hakim * Alanında benzer otellerde en az 2 yıl tecrübe sahibi, * Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, * Mesleki ve kişisel gelişime açık * Ekip çalışmasına uyumlu ve yoğun çalışma temposuna yatkın * Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, * Güler yüzlü, pozitif, dış görünümüne özen gösteren ve problem çözme yetisine sahip * İlgilenen adayların aşağıda belirtilen e-mail adresine resimli özgeçmişleri ile başvurmaları veya imkanları dahilinde gelmeleri önemle rica olunur. * Lojman imkanımız mevcuttur. ercancay@hanehotels.com İYİ BİR SEZON OLMASI DİLEKLERİMLE , SAĞLICAKLA KALIN LÜTFEN.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani