ÖNBÜRO MÜDÜRÜ İŞ İLANI – 26.11.2020 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanıGizli Profil eleman ilanı ÖNBÜRO MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .ÖNBÜRO MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Gizli Profil
Pozisyon :
ÖNBÜRO MÜDÜRÜ
İlçe :
ALANYA iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Okurcalar bölgesinde bulunan işletmemizde Önbüro Müdürü olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız. *Aynı pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip *İyi derecede Almanca, Rusca ve ilaveten İngilizce bilen *Ofis programlarını ve RMOS işletim programını çok iyi kullanabilen *Yönetim organizasyon becerilerine sahip *Misafir memnuniyetini ön planda tutan *İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim güçlü, etkili konuşan, ikna etme becerisi ve temsil kabiliyeti yüksek, *Disiplinli, aktif, iş ve personel takibi yapabilecek, sonuç odaklı, *Dış görünümüne özen gösteren BAŞVURU İÇİN RESİMLİ CV LERİNİZİ iik@meridiabeach.com.tr ADRESİNE GÖNDERMENİZİ RİCA EDERİZ. Uygun adaylara randevu verilerek, görüşme için davet edilecektir.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #alanyaisilani, #antalyaisilani