NETYAZILIM – SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI – 18.04.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıNETYAZILIM eleman ilanı SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI ilanı Buradaki .SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
NETYAZILIM
Pozisyon :
SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Netyazılım’ın dinamik kadrosuna değer katacak, sürekli artan müşteri talepleri doğrultusunda geliştirilen yazılımlarımızın, satış, pazarlama ve gelişimine yön verebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yeni bir ürün veya hizmeti pazarlama konusunda fikir üretebilen, içerik üretimi için konsept oluşturabilecek, kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek, karşılanmasını sağlamamıza yardımcı olabilecek. Hedef kitle analizi yapabilen, potansiyel müşterileri belirlemek konusunda ve yapılacak ortaklaşa çalışmalara katılabilecek, doğru kanalları kullanarak ürünlerin hedef kitleye ulaşmasına yardımcı olabilecek, pazarlama ve tasarım ekipleriyle iş birliği yaparak görsel seçimi yapabilecek, ekip ve takım çalışmasına uyumlu, sonuç odaklı çalışma arkadaşları arıyoruz. Aranan Nitelikler *İş raporlaması yapabilen, *Ürün yönetimi konusunda deneyim sahibi (tercihen), *Analitik düşünen, dinamik, sorumluluk sahibi, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek, *Yazılım pazarlamacısı olarak teknik yazılım bilgisi olan.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani